Zápisy do MŠ jsou za dveřmi

Rok se s rokem sešel a opět se nám blíží doba zápisů do mateřských škol. Nejinak je tomu i v naší mateřské škole „U medvídků“.

Všem rodičům našich budoucích dětí jsme připravili malou nápovědu k tomu, aby vše proběhlo hladce a co možná nejjednodušeji. Všechny potřebné informace najdete zde na našem webu na stránce ZÁPISY 2024/2025.

Tak jako loňský rok i letos bude k dispozici takzvaný elektronický předzápis. K tomu využíváme osvědčenou aplikaci Twigsee, která všechny přijaté děti bude provázet po celou dobu, po kterou budou navštěvovat naší školu. Bude to hlavní komunikační kanál mezi rodiči a školou. Rodiče budou pomocí této aplikace dostávat aktuální informace z dění ve škole, přes aplikaci  budou dostávat fotky dětí ze školy a zároveň i omlouvat děti z docházky.

Žádáme proto všechny rodiče, kteří budou žádat o přijetí svého dítěte do naší školy, aby využili této možnosti a vyplnili přihlášku přes aplikaci. Předzápis bude spuštěn od 1. 4. 2024 do 22. 4. 2024.

Všem rodičům našich budoucích „žáčků“ děkujeme a těšíme se na setkání při zápisech ve dnech 2. – 3. 5. 2024