Prázdninový provoz v mateřských školách

Vážení rodiče,
 blíží se nejenom zápisy do mateřských škol, ale už je na čase přemýšlet i nad prázdninovým provozem. V Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi budou v době letních prázdnin v provozu čtyři mateřské školy.

1. MŠ Chobotská (Brandýs nad Labem)
  2. MŠ Riegerova (Brandýs nad Labem)
  3. MŠ Pražská (Brandýs nad Labem)
  4. MŠ Beneše (Stará Boleslav)

Jednotlivé mateřské školy budou zajišťovat „prázdninový provoz“ takto:

V týdnu 28. 8. – 31. 8. 2023 bude probíhat přípravný týden a provoz zajišťují všechny mateřské školy ve městě pro své „kmenové“ děti.

DatumProvoz zajišťujeKontaktní údajeMísto
3. 7. – 14. 7. 2023MŠ Chobotskákontakt@msumedvidku.czBrandýs nad Labem
17. 7. – 28. 7. 2023MŠ Riegerovainfo@ms-riegrova.czBrandýs nad Labem
31. 7. – 11. 8. 2023MŠ Pražskáinfo@msprazska.czBrandýs nad Labem
14. 8. – 25. 8. 2023MŠ Benešeinfo@mslimanovavila.czStará Boleslav

Přihláška k prázdninovému provozu je ke stažení na tomto odkazu – PŘIHLÁŠKA nebo je k vyzvednutí u třídních učitelek.

Žádost o přijetí na prázdninový  provoz vyplňte na každou školu zvlášť.  Vyplněné přihlášky do všech mateřských škol odevzdávejte do své kmenové mateřské školy v termínu od 3. 4. 2023 do  12. 5. 2023 osobně třídním učitelkám, nebo je zašlete e-mailem zástupkyni ředitelky školy – kuttnerova@msumedvidku.cz. Do předmětu mailu napište „prázdninový provoz“.  Na přihlášky odevzdané po 12. 5. 2023 nebude brán zřetel.

Školné a stravné se platí dle nařízení ředitelky mateřské školy, kterou bude dítě v prázdninovém provozu navštěvovat.