Co si vzít do školky?

Praktická rada rodičům jaké oblečení dát dětem do školky:

TRIKO

ideálně takové, které jde dobře přes hlavu, bez patentků u krku

MIKINA – SVETR

dobré je zvolit zapínání na zip (je to rychlejší, než zapínat knoflíky…)

BUNDA

dobrá bude ta s kapucí a když bude nepromokavá, tak to bude značka ideál 🙂

KALHOTY, LEGÍNY, PUNČOCHÁČE

kalhoty do třídy – co nejpohodlnější. Asi nejlepší volbou budou tepláčky, nebo legínky. Snadno se oblékají a jsou pohodlné při hře na koberci.
Při nepříznivém počasí se na ven hodí něco nepromokavého – nejsme z cukru a chodíme ven i v dešti

SUKNĚ, ŠATY

holčičky jsou parádnice a sukýnka se hodí. Nejlepší bude ta v pase do gumy.
Šatičky jsou také fajn, jenom by neměly mít na zádech tisíc knoflíčků. Paní učitelky rády dětem pomůžou s oblékáním, ale ….

KOMBINÉZA, nebo KALHOTY + BUNDA

kombinéza bude ta lepší volba. Jednak je dítko rychle obléknuté a nikde nic nevykukuje a na záda také netáhne.

ČEPICE, NÁKRČNÍK, ŠÁLA, KUKLA

to je ta nejlepší část oblékání

RUKAVICE

palčáky jsou tou jedinou správnou volbou, prosím.

SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

tady není co vymýšlet, hlavně ať to jde pohodlně obléknout a svléknout.

BAČKORY, BOTY

Vhodné jsou jednoduché bačkory na gumu nebo suchý zip. Nedoporučuji bačkory s přezkou a už vůbec ne na tkaničky.
V nepříznivém počasí do školky s sebou přibalte gumáčky. I když ráno/odpoledne jedete autem a z parkoviště do školky přeběhnete jen v teniskách, dětem gumáčky do školky určitě dejte.

seznam oblečení