Škola v přírodě – 2023

Vážení rodiče, milé děti,
stejně jako minulý rok tak i letos jsme pro Vaše děti zajistili pobyt na horách v srdci našich nejvyšších hor, v Peci pod Sněžkou.

Horská chata Milíře

A kde přesně budeme? Přechodným domovem se nám stane tradiční horská chata „MILÍŘE„, která se nachází uprostřed ničím nerušené přírody a nedaleko významného dovolenkového střediska . Chata Milíře je obklopena hlubokými lesy a hosté se zde mohou těšit na klid a nerušenou pohodu.
Čekají nás výlety po okolí, při kterých všichni zažijeme nejedno dobrodružství.​ Závaznou přihlášku na školu v přírodě najdete v sekci – Dokumenty ke stažení.

Další informace ke škole v přírodě budou včas zveřejněny na webových stránkách školy a zároveň o nich budete informováni pomocí již osvědčené aplikace TwigSEE